Packages
​套餐

Buying Packages save you lots of money and working with your favourite tutor definitely improves consistency and your progress will be better traced!

​买套餐跟合算哦!跟着同一个老师学习也是更加有效的呢!

  • 4 Lessons 4节课

    288$
    1 Month, 1 Lesson per week 每周1节课(1个月有效)
    Valid for one month
    • Can choose 4 lessons each 45 minutes
    • 可以选择4节45分钟的课程
    • Valid for 1 month
    • 有效期为1个月
  • Best Value

    8 Lessons 8节课

    518$
    1 Month, 2 Lessons per week (每周2节课,1个月有效)
    Valid for one month
    • Can take 8 lessons each 45 minutes
    • 可以上8节45分钟的课程
    • valid for 1 month from you selected date
    • 从你选择的日期起1个月有效
  • 16 Lessons 16节课

    928$
    1 Month, 4 Lessons per week
    Valid for one month
    • 16 lessons of 45 minutes each
    • 16节45分钟课程
    • Complete in 1 month
    • 1个月内完成
  • 12 Test Prep 12节备考

    1200$
    Valid for 3 months
    • SSAT SAT prep 考试准备
  • Prepayment 预付款

    2000$
    特殊链接
    Valid for one month
    • Educational Video Deposit 教学视频定金